1 czerwca - Dzień Dziecka
Drogie Dzieci,
Z okazji Waszego święta składam Wam najserdeczniejsze życzenia.
Niech każdy dzień będzie dla Was pełen radości, uśmiechu i beztroskiej zabawy.
Życzę Wam, abyście zawsze czuły się kochane, bezpieczne i otoczone wsparciem najbliższych.
Niech spełniają się Wasze marzenia, a świat otwiera przed Wami same piękne możliwości. Jesteście naszą przyszłością i największym skarbem naszej społeczności.
Serdecznie zapraszam Was wszystkich do dzisiejszej wspólnej zabawy na Polanę Miejską przy ul. Strzeleckiej. Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się o godz. 14:00. Będzie to czas dla Was! Wyjątkowy, pełen zabaw, gier i niespodzianek.
Więcej informacji o Dniu Dziecka TUTAJ.
Do zobaczenia!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz
Marian Szkudlarek











